Açıklama

Açıklama

Özel Mezar Fiyatları – Özel Mezar Modeli Bm 10

İzmir Mezar firmasının mermer, granit kombinasyonlu mezar modelidir. Ana gövde 1. sınıf absolut black granitten imal edilmiştir. Sağlamlığı daha da artırmak amaçlı ana gövde bölümü yapıştırma değil içeriden kilitli sistemdir. Baş taşı  Afyon mermerden dalgalı kitabe olarak tasarlanmış olup, vazoları özel imalattır. Değişik baş taşı, mermer ve granit cinsleriyle de daha özel görünüm verilebilir. Onun son evi estetik ve güzel olduğu kadar kalitesine göre çok ucuz fiyatlı olmalı. En önemlisi sağlam olması ve  içinize sinmesi.. Değişik renklerden yapılan granit mezar örneklerini de inceleyebilirsiniz.

Özel Mezar Fiyatları – Özel Mezar Modeli Bm 10

Yaptırdığınız mezar sağlam, kaliteli ve güzel olduğu kadar kalitesine göre çok ucuz fiyatlı olmalı. Ucuz malzeme kullanılarak ucuz gösterilen kalitesiz mezarlar aslında daha pahalıya gelecektir. Tamirat veya yeniden mermer mezar ya da granit mezar yapımı, yeniden masraf demektir.
Mermerin en az üç katı sertlik ve dayanıklılığa sahip olan granit mezar ise sanıldığı kadar pahalı değildir. Ülkemizde çıkarılan beta granitten mezar, Afyon mermer mezar fiyatından daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden mümkünse granit mezar tercih edilmelidir. En azından mezarın ana gövde kısmı granit olursa çok uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmez.
Sitemizde gördüğünüz mezar resimleri başka sitelerden alıntı değil, tam tersine tamamen kendi mezar modelimizdir.
Mezar fiyatları konusunda da sadece Ege bölgesindeki mezar fiyatları değil, Türkiye genelindeki mezar fiyatlarında da iddialıyız.
Ucuz mezar taşı fiyatlarımız, mezar yapımındaki güvenilirliğimiz, mermer mezar fiyatlarımız, granit mezar fiyatlarımız, aile kabir modellerimiz, mezar işçiliğimiz ayrıca mezar yapımı ustalığımız için mezar modellerimizi ve referanslarımızı inceleyiniz.
Mezar taşı fiyatları, mezar taşı kalitesi ve mezar taşı yapımı konusundaki tüm sorularınız veya anlaşılmayan hususlar için lütfen arayınız.

Özel Mezar Fiyatları – Özel Mezar Modeli Bm 10

Mezarın markasından granit mezar yapımı. İzmir Mezar’ ın kaliteli granitten yaptığı sağlam mezar modelidir. Mezar yapımı ile ilgili bilgileriniz ve duyduklarınızı aşağıda açıklanan mezar taşı yapımı bilgileri ile güncelleyiniz.

Özel Granit Mezar Taşı Temeli | İzmir Özel Granit Mezar Taşı

Defin İşleminden sonra İzmir Belediyesine göre 3 ay, Ankara Belediyesine göre 1 gün sonra mezar taşını yaptırabilirsiniz. Halkımıza göre ise genelde 1 yıl sonra, mezar toprağı çökme yaptıktan sonra vb. gibi çeşitli bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Aslında mezar toprağının çökme yapması ile mezar yapımının çok da alakası yoktur.
Temeli güzel yapılmayan bir mezar, granit mezar taşından yapılsa bile yıllar sonra yan yatabilir.
Bütün olay kullanılan malzeme ve işçilikle ilgilidir. İzmir mezar’ın mezar yapımında mezar taşı, demir,çimento ve diğer malzemeler mezar temelinde hakkını vererek ustalıkla kullanılmaktadır.  Mezar modeline ve yerin durumuna göre hareket edilir. Mezarın markası olan İzmir Mezar, yapılan mezarın temelinde mezar taşı, demir ve betonu ustalıkla birleştirerek kullanmaktadır.

İzmir Özel Granit Mezar Yapımı | Özel Granit Mezar Taşı Seçimi

Her mezar taşı mezar yapımına uygun değildir. Güvenilir bir mezar firması, mezar ustası veya granitciye yaptırmanız önemlidir. Daha ucuza bulduğunuz bir mezar taşı size daha pahalıya gelebilir. Önemli olan kaliteli mezar taşını daha ucuza almaktır. Bu konuda bilginiz yeterli değilse mezar taşından anlayan bir arkadaşınızdan yardım istemeniz daha doğrudur.
Bu aynı önünüzdeki masanın suntadan mı MDF den mi yoksa ağaçtanmı yapıldığı kadar önemlidir. Eğer granit kalitesinden anlamıyorsanız, mezarı güvendiğiniz kurumsal bir mezar firmasına yaptırınız.
Örnek olarak en basitinden 6 çeşit siyah granit vardır. Çin siyahı, Hint siyahı, Black M, Black S, Nero Gaska, Absolut Black ve benzerleri.
Yine kırmızı granit olarak Santiago red, Bonn red, İmperial red ve New İmperial red gibi birçok kırmızı granit vardır. Bunların hepsi kırmızı granit olmakla beraber aralarında ton farkı ve fiyat farkı da bulunmaktadır.

Özel Mezar Taşı İşçiliği | Özel Mezarda İzmir Mezar Ustalığı

İzmir’ de mezar yapımı ve mezarın yerine kurulumu büyük bir titizlik ve ustalıkla yapılmaktadır. Keza diğer 30 bayiimizde de aynı titizlikle çalışılmaktadır. Mezar taşlarının yerine montajı veya mezar kurulumunda kilitli sistem veya çelik dübel vida sistemi ile mezar taşı kurulmaktadır.
Mezar taşının gövde köşelerinde kanallar açılmış blok granit veya blok mermer kolonlar kullanılır. Mezarın gövde bölümünde kullanılan mezar taşları kolonlara açılmış bu kanallara girmektedir.
Estetik açıdan dışarda mezar kolonu görülmesi istenmiyor ise içerden tırnaklı ( zıvanalı sistem) olarak mezar taşları birbirne kilitlenmektedir.
Eğer mezar taşı olarak kalın mermer veya kalın granit kullanılıyor ise; Bu durumda da dışarıdan görülmeyecek şekilde içerden paslanmaz çelik dübel, çelik vida kullanılarak mezar taşı gövdesi birleştirilmektedir.
mermer mezarda olsa  granit mezar da olsa neticede dış mekânda kalan, yazın sıcak kavurucu güneşine ve kışın soğuğuna dayanmak zorunda olan bir yapıdır. Sadece yapıştırılan, birbirine geçmeli sistemle bağlanmayan granit parçalar uzun vadede hasar görecektir. Güneşin ultraviyole ışınları yapıştırıcının etkisini zamanla yokedecektir.

Özel Mezar Yapımında Güven ve Termin

İnternet sitelerindeki iletişim telefonlarına dikkat ediniz. Sabit bir adreslerine ait telefon numaraları, mobil telefon numaralarından daha güvenlidir.
Mezar reklamı yapanların telefon numaralarına da dikkat ediniz. Her an ulaşılmaz olabilen mobil telefonlarını mı yoksa sabit telefon numaralarını mı yayınlıyorlar? Sabit bir telefon numarası yok ise bir problem olduğunda nasıl ulaşacağınızı araştırınız.
Son zamanlarda mezarın markası olan  İzmir Mezar ismini taklit eden sözde büyük görünen firmalar türemiştir.
Bu tip sözde firmalar adımız olan tescilli mezar markamız ”İzmir Mezar” ismimizin yanına izmir  mezar yapımı, izmir mezar bakımı, izmir mezar taşı ve izmir mezar ustası gibi bir çok isimde internette türemişlerdir. Hatta Google reklamı vererek aramalarda öne çıkmaya çalışmaktadırlar.
İzmir Fabrika Ofisimiz sadece Buca’da Tınaztepe hastanesi yakınındadır. 30 ilde bayii ağına sahip firamızın İzmir içinde başka şubesi yoktur.
Sipariş vereceğiniz mezar firmasının, referanslarını ve güvenilirliğini araştırınız. Sizden evvel bize mezar yaptıranları ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. 

MEZAR YAPIMINDA ÜCRETSİZ KEŞİF

BU GİBİ SÜSLÜ YANILTICI İLANLARA İTİBAR ETMEYİNİZ! Türkiye de mezar ölçüleri standarttır. Neticede sadece belli ölçülerde bir mezar taşı yapılacak, Hilton oteli inşaatı yapılmayacaktır. Doğalgaz da bağlamayacaklar. Neyi keşfedecekler ?
Mümkünse mezarlıklarda buluşmak yerine, yapımcı firmanın işyerlerini görerek mezar siparişini veriniz. Ödediğiniz kaparo miktarı, teslim tarihi, mermer mezarın özellikleri gibi işin detayını içeren firma kaşeli bir belge isteyiniz.

Özel Granit Mezar Taşında Yüksek Teknoloji

En sağlam mermer mezar taşı en kırılgan granit mezar taşından 3 kat daha dayanıksızdır.
Bir çok mermer atölyesi cnc makinesi olmadığından graniti işleyemez. Teknoloji maalesef büyük yatırım gerektiriyor. Bu yüzden de işleyemedikleri graniti kötüleyerek kolay işleyebildikleri zayıf mermer taşını size önerebilirler.  Fabrikamızdaki yüksek teknoloji ürünü bilgisayar destekli ve elmas bıçaklı CNC kesim makineleriyle, graniti milimetrik kesim ile sağlam ve estetik mezar taşına dönüştürmekteyiz. Öte yandan diğer resmi internet sitemiz olan İzmir Mezar sitemizden de yararlanabilirsiniz.

Mezar Taşına Lazer Resim | Mezar Taşına Porselen Resim

Sevdiklerinizin fotoğraflarını mezar taşına yüksek tenoloji ile işliyoruz. Mezara renkli resim arzu ederseniz, sevdiğinizin fotoğrafını porselene üzerine baskı yapıyoruz. Porselen resimlerimiz her türlü hava şartlarına karşı ömür boyu solmazlık garantisine sahiptir.
Ayrıca mezar taşına lazer resim de yapıyoruz. Beğendiğniz mezar modeli mermer mezar taşı dahi olsa, mezarın  baş taşı granitle değiştirilerek, istediğiniz resim istediğiniz ölçüde lazer teknolojisi ile mezar taşınıza işlenir. Granite lazer resimlerimizi inceleyiniz. 

Porselen resim fiyatlarımızı ve lazer resim fiyatlarımızı toplu halde  diğer İzmir Mezar sitemizden de inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,
İzmir Mezar Ekibi

İzmir granit mezar fiyatları, İzmir granit mezar taşı fiyatları, İzmir granit mezar yapımı, İzmir granit mezar taşı yapımı, İzmir kabir yapımı, İzmir resimli mezar taşı, İzmir mezar taşı,  yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz lütfen. İstanbul mezar fiyatları, İstanbul mezar taşı fiyatları, İstanbul mezar yapımı, İstanbul mezar taşı yapımı, İstanbul kabir yapımı, İstanbul resimli mezar taşı, İstanbul mezar taşı yapımı için sitemizi ziyaret ediniz.  Ankara mezar fiyatları, Ankara mezar taşı fiyatları, Ankara mezar yapımı, Ankara mezar taşı yapımı, Ankara kabir yapımı, Ankara resimli mezar taşı, Ankara mezar taşı,  yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz lütfen. Muğla mezar fiyatları, Muğla mezar taşı fiyatları, Muğla mezar yapımı, Muğla mezar taşı yapımı, Muğla kabir yapımı, Muğla resimli mezar taşı, Muğla mezar taşı yapımı için sitemizi ziyaret ediniz. Sivas mezar fiyatları, Sivas mezar taşı fiyatları, Sivas mezar yapımı, Sivas mezar taşı yapımı, Sivas kabir yapımı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz lütfen. Sivas resimli mezar taşı, Sivas mezar taşı, Tunceli mezar fiyatları, Tunceli mezar taşı fiyatları, Tunceli mezar yapımı, Tunceli mezar taşı yapımı, Tunceli kabir yapımı, Tunceli resimli mezar taşı, Tunceli mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz lütfen.  Tokat mezar fiyatları, Tokat mezar taşı fiyatları, Tokat mezar yapımı, Tokat mezar taşı yapımı, Tokat kabir yapımı, Tokat resimli mezar taşı, Tokat mezar taşı yapımı için sitemizi ziyaret ediniz. Çorum mezar fiyatları, Çorum mezar taşı fiyatları, Çorum mezar yapımı, Çorum mezar taşı yapımı, Çorum kabir yapımı, Çorum resimli mezar taşı, Çorum mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz lütfen. Maraş mezar fiyatları, Maraş mezar taşı fiyatları, Maraş mezar yapımı, Maraş mezar taşı yapımı, Maraş kabir yapımı, Maraş resimli mezar taşı, Maraş mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Malatya mezar fiyatları, Malatya mezar taşı fiyatları, Malatya mezar yapımı, Malatya mezar taşı yapımı, Malatya kabir yapımı, Malatya resimli mezar taşı, Malatya mezar taşı yapımı için sitemizi ziyaret ediniz. Amasya mezar fiyatları, Amasya mezar taşı fiyatları, Amasya mezar yapımı, Amasya mezar taşı yapımı, Amasya kabir yapımı, Amasya resimli mezar taşı, Amasya mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Yozgat mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Yozgat mezar taşı fiyatları, Yozgat mezar yapımı, Yozgat mezar taşı yapımı, Yozgat kabir yapımı, Yozgat resimli mezar taşı, Yozgat mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Erzurum mezar fiyatları, Erzurum mezar taşı fiyatları, Erzurum mezar yapımı, Erzurum mezar taşı yapımı, Erzurum kabir yapımı, Erzurum resimli mezar taşı, Erzurum mezar taşı, fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Bingöl mezar fiyatları, Bingöl mezar taşı fiyatları, Bingöl mezar yapımı, Bingöl mezar taşı yapımı, Bingöl kabir yapımı, Bingöl resimli mezar taşı, Bingöl mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz.  Adıyaman mezar fiyatları, Adıyaman mezar taşı fiyatları, Adıyaman mezar yapımı, Adıyaman mezar taşı yapımı, Adıyaman kabir yapımı, Adıyaman resimli mezar taşı, Adıyaman mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Muş mezar fiyatları, Muş mezar taşı fiyatları, Muş mezar yapımı, Muş mezar taşı yapımı, Muş kabir yapımı, Muş resimli mezar taşı, Muş mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Eskişehir mezar fiyatları, Eskişehir mezar taşı fiyatları, Eskişehir mezar yapımı, Eskişehir mezar taşı yapımı, Eskişehir kabir yapımı, Eskişehir resimli mezar taşı, Eskişehir mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Kayseri mezar taşı fiyatları, Kayseri mezar yapımı, Kayseri mezar taşı yapımı, Kayseri kabir yapımı, Kayseri resimli mezar taşı, Kayseri mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Kars mezar fiyatları, Kars mezar fiyatları, Kars mezar taşı fiyatları, Kars mezar yapımı, Kars mezar taşı yapımı, Kars kabir yapımı, Kars resimli mezar taşı, Kars mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Elazığ mezar fiyatları, Elazığ mezar taşı fiyatları, Elazığ mezar yapımı, Elazığ mezar taşı yapımı, Elazığ kabir yapımı, Elazığ resimli mezar taşı, Elazığ mezar taşı,  yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Kırıkkale mezar fiyatları, Kırıkkale mezar taşı fiyatları, Kırıkkale mezar yapımı, Kırıkkale mezar taşı yapımı, Kırıkkale kabir yapımı, Kırıkkale resimli mezar taşı ve Kırıkkale mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. İmranlı mezar fiyatları, İmranlı mezar taşı fiyatları, İmranlı mezar yapımı, İmranlı mezar taşı yapımı, İmranlı kabir yapımı, İmranlı resimli mezar taşı, İmranlı mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz.  Zara mezar fiyatları, Zara mezar taşı fiyatları, Zara mezar yapımı, Zara mezar taşı yapımı, Zara kabir yapımı, Zara resimli mezar taşı, Zara mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.  Şarkışla mezar fiyatları, Şarkışla mezar taşı fiyatları, Şarkışla mezar yapımı, Şarkışla mezar taşı yapımı, Şarkışla kabir yapımı, Şarkışla resimli mezar taşı, Şarkışla mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Bodrum mezar fiyatları, Bodrum mezar taşı fiyatları, Bodrum mezar yapımı, Bodrum mezar taşı yapımı, Bodrum kabir yapımı, Bodrum resimli mezar taşı, Bodrum mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Besni mezar fiyatları, Besni mezar taşı fiyatları, Besni mezar yapımı, Besni mezar taşı yapımı, Besni kabir yapımı, Besni resimli mezar taşı, Besni mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Mazgirt mezar fiyatları, Mazgirt mezar taşı fiyatları, Mazgirt mezar yapımı, Mazgirt mezar taşı yapımı, Mazgirt kabir yapımı, Mazgirt resimli mezar taşı, Mazgirt mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Elbistan mezar fiyatları, Elbistan mezar taşı fiyatları, Elbistan mezar yapımı, Elbistan mezar taşı yapımı, Elbistan kabir yapımı, Elbistan resimli mezar taşı, Elbistan mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Göksun mezar fiyatları, Göksun mezar taşı fiyatları, Göksun mezar yapımı, Göksun mezar taşı yapımı, Göksun kabir yapımı, Göksun resimli mezar taşı, Göksun mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.  Pazarcık mezar fiyatları, Pazarcık mezar taşı fiyatları, Pazarcık mezar yapımı, Pazarcık mezar taşı yapımı, Pazarcık kabir yapımı, Pazarcık resimli mezar taşı, Pazarcık mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Hekimhan mezar fiyatları, Hekimhan mezar taşı fiyatları, Hekimhan mezar yapımı, Hekimhan mezar taşı yapımı, Hekimhan kabir yapımı, Hekimhan resimli mezar taşı, Hekimhan mezar taşı, Almus mezar fiyatları, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.  Almus mezar taşı fiyatları, Almus mezar yapımı, Almus mezar taşı yapımı, Almus kabir yapımı, Almus resimli mezar taşı, Almus mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz.  Erbaa mezar fiyatları, Erbaa mezar taşı fiyatları, Erbaa mezar yapımı, Erbaa mezar taşı yapımı, Erbaa kabir yapımı, Erbaa resimli mezar taşı, Erbaa mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.  Hınıs mezar fiyatları, Hınıs mezar taşı fiyatları, Hınıs mezar yapımı, Hınıs mezar taşı yapımı, Hınıs kabir yapımı, Hınıs resimli mezar taşı, Hınıs mezar taşı, Çat mezar fiyatları,  yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Çat mezar taşı fiyatları, Çat mezar yapımı, Çat mezar taşı yapımı, Çat kabir yapımı, Çat resimli mezar taşı, Çat mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Zile mezar fiyatları, Zile mezar taşı fiyatları, Zile mezar yapımı, Zile mezar taşı yapımı, Zile kabir yapımı, Zile resimli mezar taşı, Zile mezar taşı,  mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Didim mezar fiyatları, Didim mezar taşı fiyatları, Didim mezar yapımı, Didim mezar taşı yapımı, Didim kabir yapımı, Didim resimli mezar taşı, Didim mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Tercan mezar fiyatları, Tercan mezar taşı fiyatları, Tercan mezar yapımı, Tercan mezar taşı yapımı, Tercan kabir yapımı, Tercan resimli mezar taşı, Tercan mezar taşı,  mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Kayseri mezar taşı fiyatları, Kayseri mezar yapımı, Kayseri mezar taşı yapımı, Kayseri kabir yapımı, Kayseri resimli mezar taşı, Kayseri mezar taşı, yapım süresi ve fiyatlar için sitemizi inceleyiniz. Kemah mezar fiyatları, Kemah mezar fiyatları, Kemah mezar taşı fiyatları, Kemah mezar yapımı, Kemah mezar taşı yapımı, Kemah kabir yapımı, Kemah resimli mezar taşı, Kemah mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz. Darende mezar fiyatları, Darende mezar taşı fiyatları, Darende mezar yapımı, Darende mezar taşı yapımı, Darende kabir yapımı, Darende resimli mezar taşı, Darende mezar taşı, mezar fiyatlar ve referanslarımız için sitemizi ziyaret ediniz.  Gümüşhane mezar fiyatları, Gümüşhane mezar taşı fiyatları, Gümüşhane mezar yapımı, Gümüşhane mezar taşı yapımı, Gümüşhane kabir yapımı, Gümüşhane resimli mezar taşı ve Gümüşhane mezar taşı, için firmamızı arayınız.
Shipping & Delivery

Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat net

Vestibulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames.Consequat netus.

Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac vestibulum amet elit